İmmergas Victrix Tera 24 Plus Kombi

İmmergas Victrix Tera 24 Plus Kombi

 

İmmergas Victrix Tera 24 Plus KOMBİ ÖZELLİKLERİ

Ürün Kodu                                         :       3.027373

Isıl Güç Kalorifer Devresi (kW)     :       24

Cihaz Tipi                                           :       Sadece Isıtma

Modülasyon Oranı                           :       %18 – %100

Cihaz Ölçüleri (YxGxD) mm          :       687 x 440 x 252

DETAYLI BİLGİ

Enerji kullanımıyla ilgili yeni Avrupa Direktiflerine uygun tasarlanan VICTRIX TERA 24 PLUS kombiler yüksek sezonsal verimliliğine sahiptir.

Kalorifer ısıtmasında 24 kW, Kullanım suyunda bir harici boyler ile 28 kW ısıl gücünde, yeni tasarım paslanmaz çelik eşanjörlü, premix ön karışımlı brülörlü, düşük tüketimli sirkülasyon pompalı, doğalgaz veya LPG ile çalışabilen, hermetik, duvar tipi, tam yoğuşmalı kombi.

VICTRIX TERA 24 PLUS Özellikle birden fazla banyosu bulunan veya sadece kalorifer ısıtması yapılacak mekanlar için idealdir. Cihaz haricen bağlanacak bir boyleri ısıtabilecek standart 3 yollu vanalı donanıma sahip olarak üretilmektedir. Yüksek sıcak kullanım suyu taleplerinde ve solar sistemler ile entegre ısıtma çözümlerinde mükemmel bir seçimdir.

VICTRIX TERA 24 PLUS Yenilikçi yoğuşma teknolojisi ve % 18’den % 100’e kadar geniş alev modülasyon aralığı sayesinde %108,3’e ulaşan yüksek verim ve tasarruf sağlar. Haftalık program yapılasına imkan veren şap kurutma fonksiyonu, yerden ısıtma tesisatınızın ve dairenizin güvenle kurutulmasını sağlar.

VICTRIX TERA 24 PLUS kombiler, Immergas Dominus Mobil Kit ile akıllı telefonlardan, tabletlerden uzaktan kontrol edilebilir, tüm ayaları uzaktan yapılabilir. Kullanıcı dostu, akıllı yeni kumanda paneli çok kolay ayarlanabilmekte, tüm çalışma durumunu ve hata kodlarını aydınlatmalı bir dijital ekranı vasıtasıyla göstermektedir. Dış hava sensörü bağlantısı ile ekstra konfor ve tasarruf sağlar.

VICTRIX TERA 24 PLUS kombiler IPX5D elektriksel koruma sınıfına sahiptir. -5 ° C kadar donma koruması yapabilmektedir. NOx sınıfı 6 olup sınıfının en düşük emisyon değerlerine sahiptir. Çevre dostudur.

VICTRIX TERA 24 PLUS Yeni veya eski, küçük veya büyük tüm tesisatlarda ve de özellikle cihaz dönüşümlerinde en ideal cihaz çözümdür. Kompakt ölçülere sahiptir. Son derece sessizdir.

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?